Co jsou Fotonálepky

Fotonálepky jsou samolepky vydávané ve formátech kompatibilních s Turistickým deníkem, kterými si můžete záznam z návštěvy místa obohatit. Hrady mají své pověsti a panovníky, železniční muzea lokomotivy, botanické zahrady svou floru. Budete si jimi moci doplňovat Turistický deník nebo si na ně pořídit speciální knížku.

Fotonálepky mají svou samostatnou číselnou řadu, v rámci které pak mohou vznikat další samostatně číslované série. První takovou ucelenou řadu tvoří Secret Card – pověsti z regionu, které lze lepit nejen do deníků, ale i do speciálně vytvořené knížky a mapy, se kterou se na závěr hraje stolní hra. Jako další nyní vycházejí série s názvy Kdo byl kdo, Železniční doprava, Flóra, Fauna.

Ochranná známka

Fotonálepky mají svou ochrannou známku a poznáte je podle loga umístěného na kuponu s čárovým kódem, každá série bude mít navíc svou unikátní grafickou podobu.

Započítání do cen

Čárové kódy, které pošlete, vám zaregistrujeme a započítáme je do získání nového Turistického deníku. Kromě toho mohou být pro jednotlivé sběratelské řady vytvořeny prémiové ceny a jejich majitelé budou losováni o ceny na konci roku. Časem bude možné si registrované Fotonálepky zobrazit i ve svém profilu.

Věříme, že se Fotonálepky ve spojení s Turistickými vizitkami stanou nejen zajímavým sběratelským suvenýrem, ale i zajímavou učební pomůckou, dílkem skládačky vaší vlastní encyklopedie vědomostí.

 

 

 

KATALOG Fotonálepek série Kdo byl kdo

Prodejní místa

Doporučená prodejní cena: 15 Kč

 

 

Secret Book a Secret Card

Doporučená prodejní cena:

Secret Card 15 Kč

Secret Book + Secret map + hrací karty  60 Kč

Tajemná místa třpytivých Jizerek a čertovského Ještědu - Katalog ke stažení

Prodejní místa

www.mapy.cz

 

Tajemná místa romantického a pekelného Máchova kraje - Katalog ke stažení

Prodejní místa

www.mapy.cz

 

Šumava a jižní Čechy pohádkové

Doporučená prodejní cena:

Pohádkové samolepky 15 Kč

Pohádková mapa 50 Kč

 

Slovenské fotonálepky

Flora

Kdo byl kdo

Železniční doprava