Deníky

Vyberte si svůj oblíbený motiv z pestré škály Turistických deníků a vyrazte za novými zážitky!

Vaše album z cest, plné nálepek, zážitků a razítek

Chcete se dozvědět více o Turistickém deníku?

Turistický deník
Album Fotonálepek

Univerzální záznamník, jenž můžete využívat jako cestovatelský deník, doplňovat jej vizitkami a poznámkami z výletů nebo z něj vytvořit album na Fotonálepky.

Díky rozměru 11,6 x 11 cm a rozšíření počtu stran je nejen skladnější, ale vejde se do něj více nálepek než u klasického Turistického deníku.

Produkty

Turistický deník

Malý zápisník, který se vejde do každé kapsy. Je praktický nejen díky své velikosti, ale i možnosti si rychle zaznamenat zážitky na svých cestách.

Společně s vizitkami si z něj můžete vytvořit album, které Vám pomůže uchovat vzpomínky.

Produkty

Zakázkový deník

Speciální edice Turistických deníků, které vznikají na objednávku. K dostání jsou pouze na uvedených prodejnách, nelze je objednat přes e-shop ani získat za nasbírané kupony.

Zakázkový deník tiskneme v nákladu 250 ks, případně v násobcích tohoto množství. Pokud se vyprodá a prodejce ho již znovu neobjedná, může se stát limitovanou sběratelskou sérií.

Chci vyrobit deník

Deníky pro děti

Na cesty i s těmi nejmenšími! Mezi motivy deníků najdete také ty, které jsou určené pro naše nejmenší cestovatele, aby se pro ně stal každý výlet ještě větší zábavou.

Najdete na nich kromě českých motivů Tondy s Týnou i polského Bolka a Lolka či slovenského Jánošíka.

Produkty

Deník a hra Secret Book

Poznávejte tajemná místa a vytvořte si svou knížku pověstí a příběhů. Součástí balení je i mapa s hracími kartami, které společně tvoří stolní hru plnou zábavy a poznání. Hra Secret Book byla vytvořena pro 2 regiony – Jizerské hory, Máchův kraj a Kokořínsko.

Původních 80 pověstí bylo vydáno na Fotonálepkách pod názvy Secret Card. Nyní jsou tyto původní pověsti vydány znovu v sérii Pověsti. Všem nálepkám (původním i novým) však zůstávají čísla 1–80. Jsou tak stále kompatibilní s hrou Secret Book.

Produkty

Deník a mapa Šumava a jižní Čechy pohádkové

Balení Turistického deníku a kreslené mapy Šumavy a jižních Čech pohádkových, vydané k sérii Fotonálepek s příběhy kapra Jakuba.

Pravá část nálepek patří do mapy a levá část s příběhem do Turistického deníku. Ke každému číslu v mapě patří jedna Fotonálepka konkrétního místa. Pouze vylepením všech 40 nálepek se odkryje celá pohádková říše.

Produkty